חמש אסטרטגיות לשיפור התקשורת המינית בישראל

סיפורי סקס

356 מילים

עבור זוגות רבים, תקשורת על סקס יכולה להיות קשה ואפילו טאבו. מציאת דרכים לדון בפתיחות ובכנות ברצונות ובציפיות שלכם יכולה להיות אתגר גדול עוד יותר בישראל, שבה נורמות תרבותיות ומחסומי שפה עלולים להקשות על התקשורת. עם זאת, ישנן מספר אסטרטגיות שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את התקשורת המינית בישראל. הנה חמישה מהם.

 

1. לילות דייט קבועים

אחד הדברים החשובים ביותר שזוגות יכולים לעשות כדי לשפר את התקשורת על סקס הוא להקדיש זמן קבוע ללילות דייט. גם אם זה רק פעם בשבוע, ודא שלשניכם יש זמן לדבר על הצרכים והציפיות המיניות שלך. זה עשוי גם לעזור להזמין שירותים כגון שירותי עיסוי, נערות ליווי באילת  או לילה רומנטי בחוץ על מנת להיכנס לסביבה רגועה ואינטימית יותר לדיון בנושאים מיניים.

2. דברו על גבולות

היבט חשוב נוסף של תקשורת מינית הוא לדבר על הגבולות שלכם ועל אהבות/לא אהבות. זה קריטי לדון אילו פעילויות הן בסדר ואילו לא, כמו גם אילו פעילויות אתה רוצה לחקור יחד. חשוב גם לדון בכל נושא בריאות מינית שעלול לצוץ, כגון האם מונוגמיה צפויה או כיצד לתרגל מין בטוח.

3. השתמשו בשפת גוף

שפת גוף יכולה להיות דרך מצוינת לתקשר גם מבלי לבטא את המחשבות והרגשות שלכם. לדוגמה, אם אתה מרגיש לא נוח עם גישה מסוימת למין, לתקשר את זה באמצעות רמזים לא מילוליים יכול להיות דרך מצוינת להבהיר את זה.

4. לעסוק בהקשבה

אפקטיבית הקשבה אפקטיבית חיונית לכל תקשורת מוצלחת, ללא קשר לנושא. במהלך שיחה על מין, שני האנשים צריכים לקחת את הזמן כדי לעצור ולאפשר לאדם השני לדבר ללא הפרעה. עודדו אחד את השני לחלוק את מחשבותיהם ורגשותיהם בכנות ובפתיחות.

5. קח זמן לחשוב

לאחר שיחות על נושאים מיניים, זה נוהג טוב לקחת קצת זמן לחשוב עליהם. שקול הן את נקודות המבט של השותף שלך ואת שלך. הרהור על שיחות קודמות מקל עליך להמשיך מהמקום שבו הפסקת בפעם הבאה שאתה מדבר על נושאים מיניים.

שיפור התקשורת על מין בישראל הוא תהליך מתמשך. זה יכול לקחת זמן ותרגול כדי להשתפר בתקשורת פתוחה וכנה על צרכים ותשוקות מיניות. עם זאת, על ידי שימוש בחמש אסטרטגיות אלה, זוגות יכולים להתחיל לשפר את התקשורת המינית שלהם. עם לילות דייט קבועים, התייחסות לגבולות, שימוש בשפת גוף, הקשבה אפקטיבית ולקחת זמן להרהר, זוגות יכולים להתחיל ליצור מערכות יחסים מיניות חזקות ומספקות יותר.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

"נערות ליווי: סקירה כללית"

נערות ליווי הן אנשים המציעים שירותי חברות בתשלום. הם יכולים לעבוד כקבלנים עצמאיים או באמצעות סוכנות. לרוב, הם מצולמים ומפורסמים במגזינים למבוגרים, באינטרנט, ובצורות אחרות של מדיה. נערות ליווי משתנות במראה, בגילאים…

"נערות ליווי: סקירה כללית"

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

חיפה, ישראל היא עיר מדהימה ומרתקת עם הרבה תיירים לראות ולעשות. מחקירת ההיסטוריה עתיקת היומין שלה ועד להתפנקות במגוון המסעדות המדהימות שלה, מגוון האטרקציות הוא עצום כמו שהוא שובה לב. הנה סקירה…

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

האם סקס מזדמן מתאים לך?

עם הזמנים המשתנים, גישות חברתיות ומוסכמות מיניות השתנו בהתאם. עם נקודת מבט משתנה זו, אנשים רבים מחליטים להיכנס למערכות יחסים מיניות מזדמנות ולוותר לחלוטין על תהליך ההיכרויות הטיפוסי. בעוד שעיסוק במין מזדמן…

האם סקס מזדמן מתאים לך?