חמש אסטרטגיות לשיפור התקשורת המינית בישראל

סיפורי סקס

356 מילים

עבור זוגות רבים, תקשורת על סקס יכולה להיות קשה ואפילו טאבו. מציאת דרכים לדון בפתיחות ובכנות ברצונות ובציפיות שלכם יכולה להיות אתגר גדול עוד יותר בישראל, שבה נורמות תרבותיות ומחסומי שפה עלולים להקשות על התקשורת. עם זאת, ישנן מספר אסטרטגיות שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את התקשורת המינית בישראל. הנה חמישה מהם.

 

1. לילות דייט קבועים

אחד הדברים החשובים ביותר שזוגות יכולים לעשות כדי לשפר את התקשורת על סקס הוא להקדיש זמן קבוע ללילות דייט. גם אם זה רק פעם בשבוע, ודא שלשניכם יש זמן לדבר על הצרכים והציפיות המיניות שלך. זה עשוי גם לעזור להזמין שירותים כגון שירותי עיסוי, נערות ליווי באילת  או לילה רומנטי בחוץ על מנת להיכנס לסביבה רגועה ואינטימית יותר לדיון בנושאים מיניים.

2. דברו על גבולות

היבט חשוב נוסף של תקשורת מינית הוא לדבר על הגבולות שלכם ועל אהבות/לא אהבות. זה קריטי לדון אילו פעילויות הן בסדר ואילו לא, כמו גם אילו פעילויות אתה רוצה לחקור יחד. חשוב גם לדון בכל נושא בריאות מינית שעלול לצוץ, כגון האם מונוגמיה צפויה או כיצד לתרגל מין בטוח.

3. השתמשו בשפת גוף

שפת גוף יכולה להיות דרך מצוינת לתקשר גם מבלי לבטא את המחשבות והרגשות שלכם. לדוגמה, אם אתה מרגיש לא נוח עם גישה מסוימת למין, לתקשר את זה באמצעות רמזים לא מילוליים יכול להיות דרך מצוינת להבהיר את זה.

4. לעסוק בהקשבה

אפקטיבית הקשבה אפקטיבית חיונית לכל תקשורת מוצלחת, ללא קשר לנושא. במהלך שיחה על מין, שני האנשים צריכים לקחת את הזמן כדי לעצור ולאפשר לאדם השני לדבר ללא הפרעה. עודדו אחד את השני לחלוק את מחשבותיהם ורגשותיהם בכנות ובפתיחות.

5. קח זמן לחשוב

לאחר שיחות על נושאים מיניים, זה נוהג טוב לקחת קצת זמן לחשוב עליהם. שקול הן את נקודות המבט של השותף שלך ואת שלך. הרהור על שיחות קודמות מקל עליך להמשיך מהמקום שבו הפסקת בפעם הבאה שאתה מדבר על נושאים מיניים.

שיפור התקשורת על מין בישראל הוא תהליך מתמשך. זה יכול לקחת זמן ותרגול כדי להשתפר בתקשורת פתוחה וכנה על צרכים ותשוקות מיניות. עם זאת, על ידי שימוש בחמש אסטרטגיות אלה, זוגות יכולים להתחיל לשפר את התקשורת המינית שלהם. עם לילות דייט קבועים, התייחסות לגבולות, שימוש בשפת גוף, הקשבה אפקטיבית ולקחת זמן להרהר, זוגות יכולים להתחיל ליצור מערכות יחסים מיניות חזקות ומספקות יותר.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ושנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או בנות לוויה בתשלום, הן אנשים המציעים את שירותיהם של חברות וטובות הנאה מיניות תמורת תשלום. ניתן למצוא נשים וגברים אלה במסגרות…

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ושנויה במחלוקת

הבנת פטישים מיניים: מדריך מקיף

מיניות היא היבט מורכב ורב-פנים של טבע האדם. מה שמעורר אדם אחד לא יכול להשפיע באותה מידה על אדם אחר. לאורך ההיסטוריה האנושית התקיימו דיונים ומחקרים רבים סביב תשוקות…

הבנת פטישים מיניים: מדריך מקיף

תל אביב: עיר תוססת ומגוונת בישראל

כאחת הערים התוססות והדינמיות בעולם, תל אביב היא כור היתוך של היסטוריה עשירה, חדשנות מודרנית ותרבות מגוונת שהופכים אותה ליעד חובה למטיילים. ממוקמת על חוף הים התיכון, עיר שוקקת…

תל אביב: עיר תוססת ומגוונת בישראל