חקירת הפנטזיות הארוטיות שלך: מדריך לחקירה מינית בריאה

סיפורי סקס

302 מילים

לכולנו יש פנטזיות ארוטיות; פנטזיות שיכולות לנוע בין הארצי לאקזוטי. בעולם הפתוח יותר ויותר שלנו של חקירה מינית, חשוב להכיר את הכוח שיכול להיות לפנטזיות האלה משעשעות. לא רק שהם יכולים לספק מקור של הנאה אישית, אבל פנטזיות ארוטיות יכול גם להיות כלי רב עוצמה לעזור לנו להבין את עצמנו ואת הרצונות שלנו. אבל איך אנחנו חוקרים את הפנטזיות האלה?

הצעד הראשון הוא לתת לעצמך רשות לחקור אותם. הכירו בכך שהפנטזיות הללו הן חלק נורמלי מהמיניות שלכם ותנו לעצמכם את המרחב לחקור אותן ללא שיפוט. חשוב גם להכיר בכך שהפנטזיות האלה לא בהכרח משקפות את מה שאתם רוצים במציאות. פנטזיות הן לעתים קרובות סוג של אסקפיזם; משהו שלעתים קרובות יכול להיות שחרור בעל ערך ולעזור לנהל את הלחץ.

לאחר שנתת לעצמך רשות לחקור, השלב הבא הוא לגלות באיזה סוג של פנטזיות אתה מעוניין. זה בדרך כלל נעשה בצורה הטובה ביותר בשיחה עם שותף מהימן, אם כי ישנם גם ספרים, סרטים, סיפורים ופורומים לדיון באינטרנט שיכולים לעזור לתת תובנה נוספת. שיחה פתוחה וכנה עם בן הזוג שלך יכולה להיות דרך מצוינת להתחיל לחקור, כפי שהוא מאפשר לשניכם לקבל הבנה טובה יותר של האינטרסים, הגבולות, והתשוקות של האחר.
https://onlinelovesolution.com

כשאתם חוקרים את הפנטזיות האלה, חשוב גם לזכור כמה מרכיבים מרכזיים של הסכמה. גם כאשר מפנטזים, חשוב לכבד את הגבולות אחד של השני ולוודא ששני הצדדים מרגישים בנוח עם מה שנחקר. חשוב גם להכיר באופן שבו הפנטזיות שלנו עשויות לתקשר עם חוויות החיים שלנו, כגון גזע, מוצא אתני, מגדר ומאפיינים אחרים – ולהיות מודעים לאופן שבו הפנטזיות שלנו עשויות לעצב את המציאות שלנו.

כאשר חוקרים אותן בבטחה, פנטזיות ארוטיות יכולות להיות דרך עוצמתית להפליא להבין את עצמנו ואת הרצונות שלנו. הם יכולים גם להיות דרך מצוינת להביא קצת תבלין לחיי המין שלנו. על ידי לקיחת הזמן לחקור את הפנטזיות והרצונות שלך בהקשר של מערכת יחסים בטוחה ובהסכמה, אתה יכול לפתוח את עצמך לעולם של הנאה.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

חיפה, ישראל היא עיר מדהימה ומרתקת עם הרבה תיירים לראות ולעשות. מחקירת ההיסטוריה עתיקת היומין שלה ועד להתפנקות במגוון המסעדות המדהימות שלה, מגוון האטרקציות הוא עצום כמו שהוא שובה לב. הנה סקירה של תכונות…

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

האם סקס מזדמן מתאים לך?

עם הזמנים המשתנים, גישות חברתיות ומוסכמות מיניות השתנו בהתאם. עם נקודת מבט משתנה זו, אנשים רבים מחליטים להיכנס למערכות יחסים מיניות מזדמנות ולוותר לחלוטין על תהליך ההיכרויות הטיפוסי. בעוד שעיסוק במין מזדמן רחוק מלהיות…

האם סקס מזדמן מתאים לך?

מדוע חיוני שבתי הספר ילמדו חינוך מיני מקיף

https://www.sex-planet.net/ כשמדובר בחינוך מיני, כל ההורים רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיהם. הורים רבים לוקחים על עצמם ללמד את ילדיהם על הציפורים והדבורים. עם זאת, בחברה המתפתחת ללא הרף, קשה להורים לשמור על קשר…

מדוע חיוני שבתי הספר ילמדו חינוך מיני מקיף