יש כל כך הרבה מה לאהוב באוננות

סיפורי סקס

362 מילים

ליידיפדיה

אוננות היא משהו שאנשים רבים יכולים להתחבר אליו – בין אם זה משהו שהם מדברים עליו בפתיחות או משהו שהם שומרים לעצמם. זוהי פעילות מינית טבעית לחלוטין, וכזו שיש לחגוג אותה כמו כל פעילות אחרת. אחרי הכל, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלך ולענג את עצמך. הנה כמה מהסיבות מדוע אוננות יכולה להועיל.

זה יכול לעזור לך להכיר את הגוף שלך

אוננות היא דרך מצוינת להכיר את הגוף שלך. התנסות בסוגים שונים של מגע, לחץ ותנועה יכולה לעזור לך להבין אילו טכניקות וגירויים גורמים לך להרגיש הכי טוב. שלא לדבר על כך, זה יכול גם להיות מועיל לחשיפת אזורים של הגוף שלך כי הם מהנים במיוחד. כאשר אתה חוקר את הגוף שלך, אתה בהחלט יכול לגלות פיסות חדשות של הנאה שאתה יכול להביא למפגשים מיניים שותפים.

זו שחרור בטוח ופרטי

כיום, זה די נפוץ שאנשים מדברים על סקס – אבל עדיין יש פעמים שבהן השיחות האלה יכולות להרגיש מביכות ולא נוחות. אוננות יכולה להיות דבר נהדר לפנות אליו כאשר אתה מרגיש מגורה מינית ולא בהכרח יש לך שותף לחקור איתו. וגם אם אתה מתכנן להיות עסוק עם מישהו אחר, אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לשחרר קצת מתח ולקבל את עצמך במרחב הראש הנכון לפני אינטראקציה עם השותף שלך.

זה יכול להפחית מתח ולהגביר את הביטחון

אוננות יכולה להיות דרך מצוינת להגדיל את התפיסה שלך את עצמך כיצור מיני. זה יכול לעזור להגביר את תחושות הביטחון העצמי והאהבה העצמית, תוך הגברת אנדורפינים בכל הגוף ולייצר תחושה של הנאה עצומה. בנוסף, כאשר רגשות אלה מתערבבים עם שחרור של מתח שלעתים קרובות מגיע עם הנאה עצמית, זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ.

עכשיו זה קל יותר מאי פעם

בימים אלה, יש כל כך הרבה מוצרים שם בחוץ שנועדו לעזור לאנשים לחוות חוויות אוננות טובות ומהנות יותר. כמה דוגמאות נהדרות הן צעצועי מין המשמשים לסיוע במשחק סולו או זוגי, ויברטורים לגירוי משופר וגירוי הדגדגן, וחומר סיכה אישי המסייע במפגשי אוננות נוחים יותר.

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל זה לא חייב להיות. זה משהו שהוא טבעי לחלוטין, וזה עוזר לנו להכיר את הגוף שלנו כדי שנוכל להתחבר טוב יותר עם עצמנו ועם השותפים שלנו בחיי היומיום שלנו. לכן, בפעם הבאה שאתם עוסקים באהבה עצמית, דעו שאתם לא לבד. תיהנו מהחוויה ותאהבו את גופכם על הדבר המדהים שהוא.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

דירה דיסקרטית: רבים רואים את

דירה דיסקרטית: רבים רואים את זה ההגדרה האולטימטיבית של בידור למבוגרים המונח 'דירה דיסקרטית' קיים כבר מאות שנים והוא ידוע כיום ברחבי העולם כצורה האולטימטיבית של בידור למבוגרים. הוא מעלה דימויים של אולמות ריקודים ובתי תענוגות מלאים בנשים אקזוטיות ויפות. אבל,…

דירה דיסקרטית: רבים רואים את

מהן נערות ליווי?

נערות ליווי הן ספקיות מקצועיות של שירותי חברות ובידור ללקוחות. נערות ליווי הם בדרך כלל קבלנים עצמאיים המציעים את שירותיהם תמורת תשלום כספי. לקוחות בדרך כלל ליצור קשר עם נערות ליווי דרך סוכנות או ישירות כדי לארגן את שירותיהם. לקוחות יכולים…

מהן נערות ליווי?

התרופה המפתיעה לבעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שיכול להשפיע על גברים בכל הגילאים, והוא יכול להיות מקור למבוכה ואפילו דיכאון. זה נפוץ יותר ממה שרבים חושבים, כאשר כמחצית מכל הגברים מעל גיל 40 חווים צורה כלשהי של ED. אם לא מטופלים,…

התרופה המפתיעה לבעיות זיקפה