יש כל כך הרבה מה לאהוב באוננות

סיפורי סקס

362 מילים

ליידיפדיה

אוננות היא משהו שאנשים רבים יכולים להתחבר אליו – בין אם זה משהו שהם מדברים עליו בפתיחות או משהו שהם שומרים לעצמם. זוהי פעילות מינית טבעית לחלוטין, וכזו שיש לחגוג אותה כמו כל פעילות אחרת. אחרי הכל, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלך ולענג את עצמך. הנה כמה מהסיבות מדוע אוננות יכולה להועיל.

זה יכול לעזור לך להכיר את הגוף שלך

אוננות היא דרך מצוינת להכיר את הגוף שלך. התנסות בסוגים שונים של מגע, לחץ ותנועה יכולה לעזור לך להבין אילו טכניקות וגירויים גורמים לך להרגיש הכי טוב. שלא לדבר על כך, זה יכול גם להיות מועיל לחשיפת אזורים של הגוף שלך כי הם מהנים במיוחד. כאשר אתה חוקר את הגוף שלך, אתה בהחלט יכול לגלות פיסות חדשות של הנאה שאתה יכול להביא למפגשים מיניים שותפים.

זו שחרור בטוח ופרטי

כיום, זה די נפוץ שאנשים מדברים על סקס – אבל עדיין יש פעמים שבהן השיחות האלה יכולות להרגיש מביכות ולא נוחות. אוננות יכולה להיות דבר נהדר לפנות אליו כאשר אתה מרגיש מגורה מינית ולא בהכרח יש לך שותף לחקור איתו. וגם אם אתה מתכנן להיות עסוק עם מישהו אחר, אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לשחרר קצת מתח ולקבל את עצמך במרחב הראש הנכון לפני אינטראקציה עם השותף שלך.

זה יכול להפחית מתח ולהגביר את הביטחון

אוננות יכולה להיות דרך מצוינת להגדיל את התפיסה שלך את עצמך כיצור מיני. זה יכול לעזור להגביר את תחושות הביטחון העצמי והאהבה העצמית, תוך הגברת אנדורפינים בכל הגוף ולייצר תחושה של הנאה עצומה. בנוסף, כאשר רגשות אלה מתערבבים עם שחרור של מתח שלעתים קרובות מגיע עם הנאה עצמית, זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ.

עכשיו זה קל יותר מאי פעם

בימים אלה, יש כל כך הרבה מוצרים שם בחוץ שנועדו לעזור לאנשים לחוות חוויות אוננות טובות ומהנות יותר. כמה דוגמאות נהדרות הן צעצועי מין המשמשים לסיוע במשחק סולו או זוגי, ויברטורים לגירוי משופר וגירוי הדגדגן, וחומר סיכה אישי המסייע במפגשי אוננות נוחים יותר.

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל זה לא חייב להיות. זה משהו שהוא טבעי לחלוטין, וזה עוזר לנו להכיר את הגוף שלנו כדי שנוכל להתחבר טוב יותר עם עצמנו ועם השותפים שלנו בחיי היומיום שלנו. לכן, בפעם הבאה שאתם עוסקים באהבה עצמית, דעו שאתם לא לבד. תיהנו מהחוויה ותאהבו את גופכם על הדבר המדהים שהוא.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

הדירה הדיסקרטית: העולם החמקמק של עבודת מין ממוסחרת

המונח "דירה דיסקרטית" מקושר לעתים קרובות עם קונוטציות שליליות וסטיגמות, כאשר אנשים רבים רואים בו לא יותר מאשר מקום לפעילות בלתי חוקית ומפוקפקת מבחינה מוסרית. עם זאת, המציאות מורכבת הרבה יותר ממה שמצטייר בתקשורת ובתפיסות חברתיות. לדירות דיסקרטיות, הידועים גם…

הדירה הדיסקרטית: העולם החמקמק של עבודת מין ממוסחרת

קונדומים: הכלי החיוני לבריאות מינית בטוחה ואחראית

כשמדובר בבריאות מינית, אחת השיטות היעילות והנפוצות ביותר למניעת הריונות לא מכוונים וזיהומים המועברים במגע מיני (STIs) היא השימוש בקונדום. מכשירי מחסום דקים אלה קיימים כבר מאות שנים, כאשר השימוש המתועד הקדום ביותר מתוארך למצרים העתיקה. עם זאת, רק במאה…

קונדומים: הכלי החיוני לבריאות מינית בטוחה ואחראית

הפיתוי של נערות ליווי: מבט מקרוב על עולמן של בנות לוויה ברמה גבוהה

נערות ליווי היו נושא של קסם במשך מאות שנים. מקורטיזנים עתיקים ועד בני לוויה מודרניים ברמה גבוהה, תמיד היה ביקוש לחברתן של נשים יפות ומקסימות. עם זאת, התפיסה וההבנה של נערות ליווי התפתחו עם הזמן, וחשוב לבחון מקרוב את המקצוע…

הפיתוי של נערות ליווי: מבט מקרוב על עולמן של בנות לוויה ברמה גבוהה