יש כל כך הרבה מה לאהוב באוננות

סיפורי סקס

362 מילים

ליידיפדיה

אוננות היא משהו שאנשים רבים יכולים להתחבר אליו – בין אם זה משהו שהם מדברים עליו בפתיחות או משהו שהם שומרים לעצמם. זוהי פעילות מינית טבעית לחלוטין, וכזו שיש לחגוג אותה כמו כל פעילות אחרת. אחרי הכל, אוננות היא דרך מצוינת לחקור את הגוף שלך ולענג את עצמך. הנה כמה מהסיבות מדוע אוננות יכולה להועיל.

זה יכול לעזור לך להכיר את הגוף שלך

אוננות היא דרך מצוינת להכיר את הגוף שלך. התנסות בסוגים שונים של מגע, לחץ ותנועה יכולה לעזור לך להבין אילו טכניקות וגירויים גורמים לך להרגיש הכי טוב. שלא לדבר על כך, זה יכול גם להיות מועיל לחשיפת אזורים של הגוף שלך כי הם מהנים במיוחד. כאשר אתה חוקר את הגוף שלך, אתה בהחלט יכול לגלות פיסות חדשות של הנאה שאתה יכול להביא למפגשים מיניים שותפים.

זו שחרור בטוח ופרטי

כיום, זה די נפוץ שאנשים מדברים על סקס – אבל עדיין יש פעמים שבהן השיחות האלה יכולות להרגיש מביכות ולא נוחות. אוננות יכולה להיות דבר נהדר לפנות אליו כאשר אתה מרגיש מגורה מינית ולא בהכרח יש לך שותף לחקור איתו. וגם אם אתה מתכנן להיות עסוק עם מישהו אחר, אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לשחרר קצת מתח ולקבל את עצמך במרחב הראש הנכון לפני אינטראקציה עם השותף שלך.

זה יכול להפחית מתח ולהגביר את הביטחון

אוננות יכולה להיות דרך מצוינת להגדיל את התפיסה שלך את עצמך כיצור מיני. זה יכול לעזור להגביר את תחושות הביטחון העצמי והאהבה העצמית, תוך הגברת אנדורפינים בכל הגוף ולייצר תחושה של הנאה עצומה. בנוסף, כאשר רגשות אלה מתערבבים עם שחרור של מתח שלעתים קרובות מגיע עם הנאה עצמית, זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ.

עכשיו זה קל יותר מאי פעם

בימים אלה, יש כל כך הרבה מוצרים שם בחוץ שנועדו לעזור לאנשים לחוות חוויות אוננות טובות ומהנות יותר. כמה דוגמאות נהדרות הן צעצועי מין המשמשים לסיוע במשחק סולו או זוגי, ויברטורים לגירוי משופר וגירוי הדגדגן, וחומר סיכה אישי המסייע במפגשי אוננות נוחים יותר.

אוננות נתפסת לעתים קרובות כנושא טאבו, אבל זה לא חייב להיות. זה משהו שהוא טבעי לחלוטין, וזה עוזר לנו להכיר את הגוף שלנו כדי שנוכל להתחבר טוב יותר עם עצמנו ועם השותפים שלנו בחיי היומיום שלנו. לכן, בפעם הבאה שאתם עוסקים באהבה עצמית, דעו שאתם לא לבד. תיהנו מהחוויה ותאהבו את גופכם על הדבר המדהים שהוא.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

חיפה, ישראל היא עיר מדהימה ומרתקת עם הרבה תיירים לראות ולעשות. מחקירת ההיסטוריה עתיקת היומין שלה ועד להתפנקות במגוון המסעדות המדהימות שלה, מגוון האטרקציות הוא עצום כמו שהוא שובה לב. הנה סקירה של תכונות החובה שלו. העיר העתיקה בחיפה העיר העתיקה בחיפה, אתר…

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

האם סקס מזדמן מתאים לך?

עם הזמנים המשתנים, גישות חברתיות ומוסכמות מיניות השתנו בהתאם. עם נקודת מבט משתנה זו, אנשים רבים מחליטים להיכנס למערכות יחסים מיניות מזדמנות ולוותר לחלוטין על תהליך ההיכרויות הטיפוסי. בעוד שעיסוק במין מזדמן רחוק מלהיות רעיון חדשני, חשוב להבין את הסיכונים והתגמולים של עיסוק…

האם סקס מזדמן מתאים לך?

מדוע חיוני שבתי הספר ילמדו חינוך מיני מקיף

https://www.sex-planet.net/ כשמדובר בחינוך מיני, כל ההורים רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיהם. הורים רבים לוקחים על עצמם ללמד את ילדיהם על הציפורים והדבורים. עם זאת, בחברה המתפתחת ללא הרף, קשה להורים לשמור על קשר עם המידע העדכני ביותר בתחום בריאות מינית וזכויות רבייה.…

מדוע חיוני שבתי הספר ילמדו חינוך מיני מקיף