מקומות בשביל סקס

סיפורי סקס

307 מילים

סקס הוא חלק חשוב מחיי גברים. זה הדבר היחיד שבאמת מבדיל את בני האדם מכל היצורים האחרים החיים בעולם הזה – הצורך הבלתי יודע שובע והבלתי נשלט שלנו בו. אבל, הצורך במין והתיאבון אליו מתדרדרים, אם זה נעשה במקום אחד, בשעה אחת, עם אותו בן זוג כל יום. ההנאה האמיתית של המין היא לחקור ולגוון אותו לכל האמצעים – מקומות שונים, מיקומים שונים, בנות שונות.

 אז אם אתם מוכנים לחוויית מין הרפתקנית, הנה רשימה של 7 מיקומים שונים לעשות סקס פעם ביום, במשך שבוע. 
יום ראשון: על הגג – לעשות אהבה על הגג מאפשר לכם לצפות בכוכבים בזמן שאתם עושים אהבה אחד עם השני, ולהגיע לכוכבים יחד. זו חוויה ייחודית, אל תשכחו ללבוש הגנה!
יום שני: המיטה שלך – חוף המבטחים בסוף יום ארוך הוא בדרך כלל המקום הראשון להכות בו, לכל סוג של פעילות שאתה רוצה לעשות. הפוך את המין לעדיפות ותיהנה מהנוחות של המיטה שלך ככל שתוכל.

יום שלישי: המקלחת שלכם – הפיכת הלוקיישן הלא מוערך הזה לקרנבל של הנאה היא ייחודית ומהפנטת. תיהנו בחמימות הרעפים ותנו למים החמים למלא את פער העונג ביניכם לבין בן או בת הזוג שלכם.

יום רביעי: במשרד – אמנם זה לא נשמע מתאים, אבל סקס בסיטואציה משרדית יכול להיות מספק באופן מפתיע. רק וודא שאתה לא מעורר בעיות.

יום חמישי: ברכב – מרגישים צורך במהירות ולכלוך? עשיית אהבה במכונית היא כמו נסיגה לתקופה שבה ניתן היה להתמכר לפעילות זו רק לאחר שקיעת החמה.

יום שישי: בחוף הים – מה יהיה מרגש יותר מאשר להרגיש את החול בין אצבעות הרגליים בזמן שאתם עושים אהבה עם בן או בת הזוג שלכם, עם רוח הים כדי להרגיע את החושים עוד יותר.

יום שבת: ביער – אין דבר מרגש יותר מלעשות אהבה תחת חופת עצים גדולים. המלמול הזה של סביבות היער הוא המוזיקה שיכולה לחזק את הקשר שלכם עוד יותר.

ואמנם לא הזכרנו זאת, אך מידי פעם כדאי גם לבלות בדירות דיסקרטיות. תוכל למצוא אותן באתר https://www.escortsgirlsdirectory.com

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

לחקור את עולם ההיכרויות באינטרנט: עלייתם והשפעתם של אתרי היכרויות

בעידן הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, ומעצבת את הדרך בה אנו מתקשרים, עובדים…

לחקור את עולם ההיכרויות באינטרנט: עלייתם והשפעתם של אתרי היכרויות

כוחם של טיפים למין: איך לתבל את חיי האהבה שלך

סקס הוא היבט בסיסי של הטבע האנושי ומרכיב מכריע בכל מערכת יחסים רומנטית. עם זאת, עם הזמן, קל לזוגות…

כוחם של טיפים למין: איך לתבל את חיי האהבה שלך

עולם פטישי המין: לחקור את הטאבו

כאשר אנו חושבים על סקס, לעתים קרובות אנו מדמיינים שני אנשים העוסקים ביחסי מין מסורתיים. עם זאת, יש עולם…

עולם פטישי המין: לחקור את הטאבו