נשים שמתפרנסות כנערות ליווי

סיפורי סקס

337 מילים

אם את אישה שמתפרנסת כנערת ליווי, את יודעת שהתפקיד שלך הוא לא רק לרצות גברים. יש לך אחריות להגן על עצמך מפני רמאים ופושעים. למרבה המזל, את יכולה למזער את הסיכון שלך על ידי נקיטת אמצעי זהירות ושמירה על בטיחות. את יכולה גם ללמוד כיצד לזהות לקוח טוב ולהימנע מטעויות שעלולות להוביל לצרות משפטיות.

הצעד הראשון להפוך לנערת ליווי הוא למצוא את הסוכנות הנכונה. סוכנות ליווי מכובדת תהיה בעלת הנחיות קפדניות עבור נערות הליווי איתן הן עובדות. הם לא יאפשרו לפרסם מעשים מיניים או להקים אתר אינטרנט המעודד זנות. הדבר הזה חשוב במיוחד כאשר מדברים על פרסום שירותי מין בישראל. בנוסף, הסוכנות או משרד הליווי ידרוש בדיקת רקע כזו או אחרת לכל נערות הליווי החדשות.

נשים רבות בוחרות להיות נערות ליווי כי הן רוצות שישלמו להן על היופי והסקסיות שלהן. בנוסף, נערות ליווי רבות הן בעלות השכלה אקדמית ובעלות תחומי עניין רבים. עם זאת, חשוב לזכור כי עבודה בשירותי ליווי אינה חוקית במדינות מסוימות, כאשר בישראל זה נחשב לתחום די אפור. ככה שאם את נתפסת, את יכול לעמוד בפני כאב ראש די רציני. כדי להימנע מכך, משרד הליווי קודם כל תמיד צריך לשמור על השיחות עם לקוחות פוטנציאלים בצורה מכובדת ולא לדבר על מין ושירותי סקס.

מדוע גברים פונים לשירותי ליווי

גברים ששוכרים נערות ליווי עושים זאת לעתים קרובות כדי לברוח מהלחץ של חיי היומיום. הם עשויים להרגיש לכודים במערכת יחסים שבה הם כבר לא מסוגלים להביע את רגשותיהם. בנוסף, הם עשויים להרגיש כאילו הם מאבדים את הליבידו שלהם. נערות ליווי יכולות לעזור לגברים אלה במגוון שירותים, כולל אינטימיות פיזית ורגשית. חלק מהבנות הללו מציעות גם עיסויים, וחלקן אף ישמשו כמדריכות טיולים בערים תיירותיות.

ענף הליווי הוא די תחרותי, וזה קריטי כדי לבדל את עצמך משאר הבחורות שעובדות בתחום. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי מתן שירות איכותי. חיוך מושך, עמידה בזמנים ולבוש סקסי הן תכונות חשובות. כמו כן, עליך להקפיד לבחור מיקום פגישה דיסקרטי, למרות שברוב המקרים הגבר הוא זה שבחור את המיקום.

למרות שהחוק בישראל מיטיב עם הנשים ומחמיר עם הגברים שצורכים שירותי זנות, להרשעה בעבירות מין יכולות להיות השלכות לא נעימות על הקריירה, המשפחה והיחסים האישיים שלך.

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ושנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או בנות לוויה בתשלום, הן אנשים המציעים את שירותיהם של…

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ושנויה במחלוקת

הבנת פטישים מיניים: מדריך מקיף

מיניות היא היבט מורכב ורב-פנים של טבע האדם. מה שמעורר אדם אחד לא יכול להשפיע באותה מידה…

הבנת פטישים מיניים: מדריך מקיף

תל אביב: עיר תוססת ומגוונת בישראל

כאחת הערים התוססות והדינמיות בעולם, תל אביב היא כור היתוך של היסטוריה עשירה, חדשנות מודרנית ותרבות מגוונת…

תל אביב: עיר תוססת ומגוונת בישראל