סודות המדיטציה לגבר

סיפורי סקס

293 מילים

מדיטציה לעתים קרובות מקבל סטגימה רעה כמו משהו רק עבור טיפוסים "רוחניים" או "היפים", אבל האמת היא כי היתרונות שלה זמינים באופן נרחב לכל מי שמחפש לשפר את חייהם. כגברים, אנו יכולים לחוות מגוון של שינויים חיוביים על ידי הפיכת המדיטציה לחלק קבוע מהשגרה שלנו.

מדיטציה הוכחה כמפחיתה מתח ומגבירה בהירות מנטלית. זה עוזר לנו להיות ממוקדים יותר, יצירתיים יותר, ומסוגלים יותר להתמודד עם כדורי העקומה שהחיים יכולים לזרוק בדרכנו. מדיטציה קבועה יכולה גם להיות השפעה חיובית על הבריאות הגופנית שלנו; הורדת לחץ הדם, שיפור העיכול ועזרה לנו לטפל טוב יותר בגופנו.

אולי היתרון המעניין ביותר של מדיטציה לגברים הוא ההשפעות שלה על חיי המין שלנו. חוקרים הציעו כי מדיטציה קבועה יכולה לשפר את החשק המיני ולהפחית את חומרת תפקוד לקוי של זיקפה. זה יכול גם לעזור לנו להתמקד במהלך יחסי מין ולהתייחס טוב יותר לשותפים המיניים שלנו. מדיטציה יכולה להפחית תחרות, קנאה ומתח – כולם מעכבים נפוצים של הביצועים המיניים של גברים. מעולה לאלו מכם שאוהבים לבלות עם נערות ליווי. 

אם אתם מחפשים להתחיל עם מדיטציה, העצה הטובה ביותר היא לשמור על פשטות. התחילו בכך שתקדישו כמה דקות בכל יום לתרגול. זה לא חייב להיות פרק זמן ארוך – אפילו חמש דקות בבוקר ולפני השינה יכולות להספיק כדי לעשות את ההבדל. שבו בתנוחה נוחה, השתיקו את הטלפון והתמקדו בנשימה. חשבו על צליל האוויר הנכנס ויוצא מהריאות שלכם. כאשר מחשבותיכם נודדות, מקדו מחדש את האנרגיה שלכם בנשימה שלכם עד שהטיימר יכבה. עם הזמן, אתם יכולים להוסיף מפגשים ארוכים ותכופים יותר ככל שתהיו מודעים יותר.

מדיטציה קבועה תעזור לך לנקות את דעתך ולהרגיע את גופך. אתה עשוי להיות מופתע לטובה מההשפעה החיובית שיכולה להיות לו על חיי המין שלך ועל רווחתך הכללית. אז אם אתם מוכנים לעשות את הצעד, למה שלא תנסו?

ולאחר שהתחלתם עם מדיצטיה, תוכלו לבחון את השפעותיה עם הנערות של www.escortsgirlsdirectory.com

בלוג סקס אנסטסיה מאמרים נוספים

"נערות ליווי: סקירה כללית"

נערות ליווי הן אנשים המציעים שירותי חברות בתשלום. הם יכולים לעבוד כקבלנים עצמאיים או באמצעות…

"נערות ליווי: סקירה כללית"

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

חיפה, ישראל היא עיר מדהימה ומרתקת עם הרבה תיירים לראות ולעשות. מחקירת ההיסטוריה עתיקת היומין…

חיפה, ישראל: עיר יפה לבקר בה

האם סקס מזדמן מתאים לך?

עם הזמנים המשתנים, גישות חברתיות ומוסכמות מיניות השתנו בהתאם. עם נקודת מבט משתנה זו, אנשים…

האם סקס מזדמן מתאים לך?